Mastersclub

Mastersclub je elitním uskupením lidí, kteří jsou těmi nejlepšími z nejlepších, jaké v České republice najdete. Spolek má sedm členů a krom toho byl některým lidem udělen i tzv. status „přidruženého člena“. Jedná se o společenství, které navazuje na tradiční hodnoty svobody a přátelství.

 

 

Založení

Mastersclub byl založen roku 1998 jako studentský spolek, avšak jeho potenciál byl tak velký, že brzy přerostl v silné a propracované společenství. Zakládajícím členem je pan P.

 

Prezentace

V souvislosti s přelomovým jednáním Mastersclubu v září roku 2011, kde byly definovány hlavní prvky činnosti, nová organizační struktura a směřování, ať už v myšlenkové nebo výkonné rovině, se dne 6. října 2011 11:02:26 zrodil nápad na prezentaci Mastersclubu na vlastních webových stránkách.

Víte, který z členů toto navrhl?

Posílejte nám Vaše tipy na info[at]mastersclub.cz nebo tipuje na http://www.mastersclub.cz/index.php/forum.

 

Poslední rozšíření

Mastersclub se spontánně rozšířil dne 28.12.2015, kdy byl přijat za právoplatného člena pan A. Z vyjádření vedení, současné situace i fungování Mastersclubu je jasné, že v počtu "7 statečných" bude Mastersclub silnější a s větší možností zachycení těch událostí, které si zachycení zaslouží.